A hajrában fordítottunk a Szederkény ellen

A játék ezúttal döcögött, ám második csapatunk így is győzött a megyei I. osztályban. Horváth Zoltán tanítványai néhány perccel a mérkőzés vége előtt még 2-1-es vereségre álltak a Szederkénnyel szemben, ám az utolsó pillanatokban két gólt is szereztek, s ezzel fordítottak.

Horváth Zoltán: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, elsősorban most azért, mert ilyen játékkal is meg tudtuk nyerni a mérkőzést. Pozitívum volt, hogy bár vert helyzetben voltunk nem sokkal a vége előtt, mégis sikerült fordítani, ami nagy mentális erőt feltételez, s jelzi, hogy néhány játékosban van előrelépési lehetőség. Tudtuk, hogy nehéz lesz, hiszen ezúttal kevesebb volt a visszajátszó az első csapatból.

Szentlőrinc II. – Szederkény SE 3-2 (1-1)

AutóCity Volkswagen labdarúgó megyei I. osztály, 5. forduló. Vezette: Albert Gábor. Szentlőrinc II.: Hajagos – Vörös, Tóth O., Baki, Mozsgai – Paizs (Anton, 63.), Bálint G., Csátity (Slavonics, a szünetben) – Pretzl, Gellén, Tóth M. Vezetőedző: Horváth Zoltán. Szederkényi SE: Andorkó – Kopeczky, Hideg L., Hidasi (Hohmann, 72.), Werner (Zombár, 83.) – Grassy, Mándity, Hoffmann (Hideg M., 53.), Bálint Á. – Rumszauer, Rázsics (Gergye, 68.). Vezetőedző: Kása Péter.

Gólszerzők: Bálint G. (23.), Anton (86.), Tóth M. (87.), ill. Bálint Á. (42.), Hideg M. (74.).

További eredmények: Lovászhetényi FC–Gyógyfürdő Harkány 7-0, Sellye VSK O és R–Bólyi SE 2-4, Kétújfalu SE–Boda ÖSE 1-6, Thermal Spa Siklós FC–Villány TC 2-3.