A Szederkény G-S II. kaparintotta meg a pontokat

Fotó: Kovácsevics Dusán

Nem sikerült a pontszerzés a Szentlőrinc II-nek Szederkényben a hétvégi megyei miniderbin az Autocity Volkswagen Megyei I. osztály 10. fordulójában. Hergenrőder Tamásék négy góllal biztosították be a hazai sikert.

AUTOCITY VOLKSWAGEN MEGYEI I. OSZTÁLY, 10. FORDULÓ:

Szederkény G-S II. – Szentlőrinc II. 4-0 (1-0)

Szederkényi G-S II.: Andorkó – Kopeczky, Mándity (Meszlényi, 66.), Bognár, Osei, Spannenberger, Szabó (Liszácz, 61.), Hergenrőder (Bazsonyi, 83.), Dankó (Könyvásó, 61.), Hidasi (Sárosi, 80.), Katona. Vezetőedző: Kovács Zoltán

Szentlőrinc II.: Gyalus – Mozsgai, Molnár, Kovácsevics, Slavonics, Cserneczky (Király, 46.), Paizs, Vörös, Kulcsár, Gulyás (Blész, 83.), Major. Vezetőedző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Hergenrőder (7., 51.), Kulcsár (70. – öngól), Kopeczky (92.)

Szolga Gorán: - Úgy gondolom, hogy egy nagyon színvonalas első félidőt játszott a két csapat egymás ellen. A második játékrészben 1-0-ás illetve 2-0-ás állásnál is hibáztunk egy-egy nagy ziccert, ha valamelyik bemegy, talán ponttal tudtunk volna hazajönni Szederkényből. Az utolsó húsz percre elfáradtunk, sajnos elég foghíjasan tudtunk elutazni a mérkőzésre, amíg a hazaiak hatot is tudtak változtatni.

A 10. forduló eredményei: PTE PEAC II.-Lovászhetény 2-3, Mohács-PVSK 1-0, Villány-Kétújfalu 6-0, Nagykozár-Sellye 1-3, Bóly-Siklós 3-1.