Lejátszotta idei első felkészülési mérkőzését első számú együttesünk az OTP Bank Liga NB I. tavalyi bronzérmesével, a Paksi FC-vel. A találkozó fordulatos volt, hiszen először a hazai zöldek vezettek kétgóllal, majd sikerült fordítanunk, végül pedig 3-3-as döntetlen lett a végeredmény.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS:
Paksi FC – Szentlőrinc 3-3 (2-3)
Paksi FC: Rácz – Papp K., Szabó J., Debreceni, Bévárdi, Windecker, Máté, Silye, Hahn, Tóth B., Szendrei. Vezetőedző: Bognár György
Csereként beállt: Gyetván, Szekszárdi M., Vas, Zeke, Győrfi, Horváth K., Pető, Lapu, Haraszti, Szalai, Galambos
Szentlőrinc: Kostyák – Rac, Poór, Milovanovic, Kiss-Szemán, Szolgai, Bogdán M., Juhász B., Kocsis B., Samson, Czérna. Vezetőedző: Nikházi Márk
Csereként beállt: Auerbach, Bolla, Dinnyés, Lakatos M., Lasanc, Márta, Orlovics O., Pintér B., Szivacski, Tóth K., Tóth M., Weisz, Helesh, Harsányi
Gólszerzők: Kocsis B., Czérna, Milovanovic