Gólgazdak győzelem a Boda ellen

B csapatunk hazai pályán 4-0-ás győzelemmel zárta az AutóCity Volkswagen 7. fordulóját a Boda ÖSE ellen.

Horváth Zoltán: - Nem volt könnyű mérkőzés, mivel egy nagyon motivált csapattal találkoztunk. Abban biztos voltam, hogy a második félidőben meglesz a lehetőségünk a győzelem megszerzésére. Véleményem szerint jobbak voltunk a mai napom, főleg mentalitásban, kifogástalan volt. A szünetben azt kértem a játékostól, hogy a védekezésre maximálisan figyeljenek oda, mert egy bekapott góllal nehézzé tehettünk volna magunknak a találkozót, de szerencsére nem született vendég találat és megérdemelten zsebeltük be a három pontot.

Szentlőrinc II. – Boda ÖSE 4-0 (0-0)

AutóCity Volkswagen labdarúgó megyei I. osztály, 7. forduló. Vezette: Nagy I. István. Szentlőrinc II.: Pacéka – Bálint, Baki, Tóth Ottó (Csátity, 82.), Molnár – Paizs (Tóth Máté, 46.), Lehoczky, Slavonics (Mozsgai, 46.) – Kovács, Lakusic, Pretzl (Meglicser, 46.). Vezetőedző: Horváth Zoltán. Boda ÖSE: Szilágyi – Homonnay (Belák, 77.), Jenei, Ben Ali, Vajk (Nagy, 51.), Belinda, Berta, Kiss, Lotz, Kiss (Németh, 51.), Kolat (Kulcsár, 29.).

Gólszerzők: Lakusic (61.), Kovács (71., 75.), Lehoczky (75.).

További eredmények: Kétújfalu – PVSK 1-5, Bóly – PEAC 4-1, Lovászhetény – Szederkény 2-2.

Tabella állása: 1. Szentlőrinc II. 16 pont, 2. Villány 15 pont, 3. Mohács 12 pont, ...