Gyurján Márton Ajkán folytatja pályafutását

Rutinos kapusunk, Gyurján Márton az előttünk álló szezont már a szintén Merkantil Bank Liga NB II-es FC Ajka gárdájánál kezdi meg.

 

A 30 éves hálóőr 2024 nyarán csatlakozott klubunkhoz és fontos láncszeme volt történelmi szereplésünknek a 2024/25-ös szezonban, amikor az ötödik helyen végeztünk a másodosztályban. Abban az évadban 30 forduló alatt 10 alkalommal is kapott gól nélkül hozott le találkozót. Szentlőrinci pályafutása során 45 tét mérkőzésen szerepelt és 13 alkalommal maradt érintetlen a hálója.

Gyurján Márton a következő szezonban már új állómáshelyen fogja megnehezíteni a támadók dolgát, hiszen a zöld-fehér FC Ajka csapatához igazol szerződése lejártával.

- Szeretnék elköszönni tőletek, és megköszönni mindent, amit itt kaptam – nyilatkozta Gyurján Márton. - Öröm volt ennél a klubnál lenni, rengeteg jó emléket, élményt és értékes pillanatot viszek tovább magammal. Hálás vagyok, hogy ez a csapat része lehettem, hogy együtt dolgozhattam ezekkel a játékosokkal, és hogy megismerhettem őket. Köszönöm a bizalmat, a közös munkát és minden támogatást. Szívből kívánok mindenkinek további sok sikert a pályán és azon kívül is. Hajrá SZESE!

Sok sikert kívánunk további pályafutásodhoz, Marci!