Hajszálon múlt a pontrablás a Bólytól

Fotó: Kovácsevics Dusán

A Szentlőrinc II. hiába kezdte rosszul a hétvégi bajnokijákat és került kétgólos hátrányba, fiataljaink megmutatták a küzdeni akarásukat: a mérkőzés vége előtti percekben összejött a szépítés, sőt büntetőhöz is jutottak, azonban az értékesítése elmaradt, így a Bóly fellélegezhetett...

AUTOCITY VOLKSWAGEN MEGYEI I. OSZTÁLY, 13. FORDULÓ:

Szentlőrinc II. – Bólyi SE 1-2 (0-2)

Szentlőrinc II.: Rátkai – Mozsgai, Blész (Nyaka, 46.), Molnár (Nagy Sz.), Király (Varga A., 67.), Kovácsevics (Rózsa, 67.), Paizs, Csilus, Vörös, Kulcsár, Major. Vezetőedző: Szolga Gorán

Bólyi SE: Rétyi – Stefán, Erdélyi (Staub, 58.), Cikora (Berecz, 69.), Zsebe (Móhr, 46.), Pauk, Vénosz, Szíjas, Zsebe, Bódis, Kutor. Edző: Keibl Ede

Gólszerzők: Major (84.), ill. Pauk (1.), Erdélyi (19.)

Szolga Gorán: - Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, hiszen egy egyéni hiba után szöglethez jutott a vendég csapat már a 20. másodpercben, amit gólra is váltottak. Ezután az első félidőben a Bóly akarata érvényesült jobban, egy-két helyzettel a kapuk előtt. A második játékrészben viszont azt éreztem, hogy teljesen dominálni tudunk, viszont igazi nyomást a vendégek kapujára csak az utolsó tíz percben tudtunk helyezni. A 90. percben büntetőt hibáztunk, tehát az a meglátásom, hogy rászolgáltunk volna az egy pontra dobogó második helyezett gárdája ellen. Nagyon sajnálom a srácokat, hogy nem jött össze a pontszerzés, de erre a találkozóra lehet alapozni a jövőben!

A 13. forduló eredményei: PVSK-PTE PEAC II. 2-0, Komló-Mohács 0-4, Kétújfalu-Pécsvárad 1-13, Szederkény G-S II.-Nagykozár 4-0, Siklós-Villány 0-3.