Hiába vezettünk, döntetlent játszottunk a Sellyével

B csapatunk két gólos előnyről vesztett két pontot a Sellye VSK O és R ellen, pedig a 88. percben még egy tizenegyesből is volt lehetőségünk a győzelem megszerzésére.

Horváth Zoltán: - Egy megnyert mérkőzést sikerült döntetlenre "hozni", amit többször lezárhattunk volna. 2-2 után az utolsó percben tizenegyest is hibáztunk! Pozitívum, a második félidőben beálló fiatal játékosok minőségi javulást hoztak a támadó játékunkban.

Szentlőrinc II. – Sellye VSK O és R 2-2 (0-0)

AutóCity Volkswagen labdarúgó megyei I. osztály 14. forduló. Vezette: Georgiou Nikosz. Szentlőrinc II.: Gyalus – Baki, Dulló, Tóth O., Mozsgai (Pretzl, 46.) – Nikic, Cenaj – Molnár (Tóth M., 46.), Törőcsik, Bálint – Koleszár (Slavonics, 46.). Vezetőedző: Horváth Zoltán. Sellye VSK O és R: Berki – Orlovics G., Bizderi, Filó, Tóth J., Farkas (Patkó, 46.), Bóka (Balogh, 62.), Jónás, Németh (Kászonyi, 68.), Szabó (Orlovics Gy., 55.), Musztács (Simara, 65.). Vezetőedző: Kovács Imre.

Gólszerzők: Tóth M. (52., 62.) ill. Kászonyi (72.), Orlovics Gy. (81.)

Tabella állása: 1. Mohács 39 pont, 2. Pécsvárad 28 pont, 3. Szentlőrinc II. 27 pont, 4. Villány 26 pont, ...