Izgalmas összecsapáson a PVSK diadalmaskodott

Szombat délután az AutoCity Volkwagen Baranya Megyei I. osztály 26. fordulójában hajtós, küzdelmes mérkőzést láthattalak a kilátogató szurkolók a Szentlőrinc SE Sporttelepen, amely a sok helyzet mellett vendég sikert hozott.

AUTOCITY VOLKSWAGEN BARANYA MEGYEI I. OSZTÁLY, 26. FORDULÓ:

Szentlőrinc II. – PVSK 1-3 (1-1)

Szentlőrinc II.: Gyalus – Varga A., Mozsgai, Molnár, Király (Cserneczky, 46.), Gulyás (Mang, 58.), Paizs, Major, Vörös (Katona, 72.), Kulcsár, Rózsa (Varga B., 46.). Vezetőedző: Szolga Gorán

PVSK: Csutora - Városi, Cseresnyés, Tornyos, Kiss K. – Duraku, Sziládi, Draskóczi (Ivánovics, 77.), Kerényi (Berze, 86.) – Pánovics (Szendekbacher, 72.), Bihari (Mitrovik, 83.) Vezetőedző: Schneider Gábor

Gólszerzők: Molnár (42.), ill. Draskóczi (27.), Kiss (53. – büntetőből), Bihari (62.)

Szolga Gorán: – Az első félidő kiegyenlített játékot hozott. A második játékrész elején értékesített büntető után mentünk előre az egyenlítésért, amire két nagy lehetőségünk is volt. Sajnos egy nagy egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést. A harmadik gólt követően a PVSK fölénk nőtt, így teljesen megérdemelten nyerték meg a találkozót. Gratulálunk nekik!

A 26. forduló eredményei: PTE PEAC-Szederkényi G-S II. 3-1, Mohács-Pécsvárad (elmaradt).

A 26. forduló további mérkőzései: Villány-Komló, Bóly-Lovászhetény, Nagykozár-Siklós.