Közös megegyezéssel szerződést bontottunk Jeremiás Gergővel

Fotó: Kurdi József

Az utóbbi időszak sikertelen szereplése miatt klubunk vezetősége Jeremiás Gergővel egyetértésben úgy döntött, hogy közös megegyezéssel szerződést bontunk.

 

A fiatal, ambiciózus szakember tavaly nyáron érkezett NB II-es csapatunk vezetőedzői posztjára, s az őszi szezon első kétharmadában kifejezetten jól szerepeltünk az irányításával, a 13. forduló után 20 ponttal a hetedik helyen álltunk a tabellán. Az azóta eltelt időszakban azonban az eredményességünk messze elmaradt a várakozásoktól, tizenkét bajnokin összesen hat pontot gyűjtöttünk, jelenleg az osztályozót jelentő 17. pozíciót foglaljuk el, s legutóbb most vasárnap 2-1-es vereséget szenvedtünk hazai pályán a rivális Budafoktól.

Klubunk vezetősége ezért Jeremiás Gergővel egyetértésben úgy döntött, hogy a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontunk.

A szakvezetőnek köszönjük a Szentlőrincen végzett munkáját, további pályafutásához sok sikert kívánunk!