Megszereztük a 3 pontot Bólyban

B csapatunk egy gólgazdag mérkőzésen, kétszer is hátrányból felállva tudott 4-2-re győzedelmeskedni a Bólyi Sportegyesület otthonában.

A tavalyi szezonban az utolsó helyen végző Bóly csapata az idei első bajnoki mérkőzésére készülhetett. A találkozó 32. percében Erdélyi Richárd révén vezetéshez jutottak a hazaiak és ezzel az egy találattal zárult az első félidő. Nem sokkal a második játékrész kezdete után a játékvezető tizenegyest ítélt csapatunknak, amit Törőcsik Péter értékesíteni tudott, azonban sokáig nem örülhettünk a gólunknak, hiszen négy perccel később Pókos Csongor újra előnyhöz jutatta a Bólyt. A 65. percben aztán ismét egalizálni tudtunk, hiszen Gellén Dávid értékesíteni tudta a helyzetét. Az utolsó tíz percben végül sikerült a fordítás: a 80. percben Slavonics Bálint révén sikerült megfordítanunk a találkozót, majd a 87. percben Tóth Máté Zsolt állította be a 4-2-es végeredményt. Ezzel megszerezte idei első győzelmét B csapatunk.

Horváth Zoltán:Két ellentétes félidőt játszottunk: az első játékrészben lassan, körülményesen, sok érintővel, nem kellő agresszivitással, amíg a második félidőben mindez megváltozott és ennek köszönhetően tudtuk begyűjteni a három pontot!

Labdarúgó Megyei I. osztály, 2. forduló: Bóly, Bólyi SE Sporttelep. Vezette: Hernádi Attila (Egri Norbert, Pap Tamás). Szentlőrinc II.: Gyalus - Baki, Tóth Ottó, Vörös (Slavonics, 46.), Czuczi - Tóth Márk, Koronics, Sinkovic - Törőcsik, Gellén, Tóth Máté (Paizs Márk, 89.). Vezetőedző: Horváth Zoltán. Bólyi Sportegyesület: Rétyi, Pókos (Cikora Zs., 72.), Szentmártoni (Beck, 46.), Erdélyi (Halmai, 72.), Zsebe G., Zsebe D. (Hardi, 64.), Dienes (Cikora A., 64.), Staub, Liszácz, Dankó, Vénosz.

Gólszerzők: Törőcsik (51.), Gellén (65.), Slavonics (80.), Tóth Máté (87.) ill. Erdélyi (32.), Pókos (55.)

A 2. forduló további eredményei: PEAC - Kétújfalu 5-0, Mohács - Pécsvárad (elhalasztva), Lovászhetény - Komló 3-0, Boda - PVSK 0-4, Sellye - Villány 0-6, Szederkény - Siklós (elhalasztva).

A tabella állása: 1. Villány 6 pont, 2. Lovászhetényi FC 4 pont (4-1), 3. Szentlőrinc II. 4 pont (5-3)