Fekete Tivadar az őszi szezon végén távozik klubunktól

A Szentlőrinc SE közleményben szeretné tájékoztatni szurkolóit, hogy a 2022/2023-as kiírás őszi szezonjának végén távozik a klubunktól a sportszakmai igazgató, Fekete Tivadar.

 

A sportvezető hét éve érkezett hozzánk, és jelentős szerepe volt abban, hogy felnőtt csapatunk a 2019/2020-as szezon végén az NB III-ból az NB II-be jutott, továbbá tevékenyen hozzájárult ahhoz, hogy immár a harmadik idényünket töltjük a második vonalban. Az elmúlt években sokat tett azért, hogy a korábbiaknál is hatékonyabb, eredményesebb legyen az utánpótlásunkban zajló munka.

Fekete Tivadar októberben jelezte klubunk tulajdonosának, hogy új kihívásokra vágyik, aki ezt tudomásul vette, s megegyeztek abban, hogy sportszakmai igazgatónk az őszi szezon végéig a klub rendelkezésére áll.

Fekete Tivadarnak köszönjük azt az eredményes munkát, amit az elmúlt hét évben a szentlőrinci futballért, klubunkért tett, további pályafutásához sok sikert kívánunk!