Felemásra sikeredtek utánpótlás csapatainknak a múlt heti mérkőzések.

MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat 9. forduló:

HR-Rent Kozármisleny – Szentlőrinc SE 3-1 (0-1)

Szentlőrinc SE: Vass – Mike (Krizsovszki, 89.), Slavonics, Varga K., Baráth (Árvavári, 85.) – Szekeres – Pataki (Balogh, 89.), Meglicser, Berta (Glávics, 75.), Varga R. (Szegedi, 85.) – Molnár

Gólok: 0-1 Baráth (25.), 1-1 Várnai (50.), 2-1 Windheim (62.), 3-1 Pavlovics (74.)

Pichler Gábor értékelése a mérkőzésről:

-Jól kezdtük a mérkőzést, játékban domináltunk és helyzeteket alakítottunk ki, egy akcióból sikerült is vezetést szerezni a félidő derekán! Az első játékrészben két hazai pontrúgáson kívül nem kellett izgulnunk. A szünet után érthetetlen egyéni hibáknak köszönhetően visszahoztuk a Mislenyt a mérkőzésbe, egy jogos büntetőből egyenlítettek! 1:1-es állásnál egy kapufáról egyértelműen a gólvonal mögé pattanó lövésből betaláltunk, amit a játékvezető nem adott meg, szabályos találattól fosztott meg minket! Mint kiderült ez fordulópontnak bizonyult, a mérkőzés hátralevő részére szétestünk, legfőképp fejben, így csak vereség lehetett a vége! Bosszantó, de tovább kell lépnünk, gratulálok a Kozármislenynek!

Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 7. forduló:

Görcsöny KSK – Szentlőrinc SE 8-2 (6-1)

Szentlőrinc SE: Cserepes – Vörös, Széll B., Nagy – Józsa, Wágner (Széll R., 14.), Járányi, Kiss – Lingurár

Gólok: 1-0 Bánhegyi (4.), 2-0 Heid (12.), 3-0 Bánhegyi (21.), 4-0 Bódis (23.), 5-0 Sztojka (26.), 5-1 Józsa (30.), 6-1 Sztojka (34.), 6-2 Józsa (54.), 7-2 Bódis (67.), 8-2 Sztojka (77.)

MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat 9. forduló:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 2-2 (2-1)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Kunsági, Gettó, Nagy Sz., Molnár – Miklós (Szili, 50.), Egri, Gergics (Nagy R., 71.), Lakatos – Major, Standovár (Varga B., 41.)
Gólok: 0-1 Sonntag (8.), 1-1 Standovár (13.), 2-1 Egri (25.), 2-2 Honti (54.)

Egri Krisztián értékelése a mérkőzésről:

- Az első félidőben több góllal el kellett volna döntenünk a mérkőzést. A helyzeteink és a mutatott játék alapján is sokkal előrébb tartunk, mint a mislenyi csapat! Sajnos az utolsó passzoknál, lövéseknél hoztunk rossz döntéseket.

Köszönöm a fiúk eddig munkáját, nagyon elégedett vagyok velük!

AutóCity Volkswagen Megyei fiú csökkentett pályaméretű U14 - C csoport 3. forduló:
Szigetvári LE – Szentlőrinc SE 1-7 (0-2)

Szentlőrinc SE: Benkő – Jung, Sparas, Porkert (Liber, 50.) – Illés (Szilvási, 28.), Lóth (Komár, 41.), Serdán, Botos

Gólok: 0-1 Botos (11.), 0-2 Szilvási (30.), 1-2 Sztojka (48.), 1-3 Serdán (50.), 1-4 Szilvási (58.), 1-5 Komár (61.), 1-6 Szilvási (65.), 1-7 Liber (67.)

Szolga Gorán értékelése a mérkőzésről:

- Nagyon meg voltam elégedve a játékosaim teljesítményével és hozzáállásával. Hétről-hétre bizonyítjuk, hogy képesek vagyunk helytállni az idősebbek ellen is. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki a találkozón, de az ellenfél kapusa remekül védett, ennek ellenére csapatom így is meggyőző sikert tudott elérni. Nagyon várjuk a további mérkőzéseinket!