Utánpótlás összefoglaló (2022/11.)

Fotó: Szentlőrinc SE

Izgalmas hetet zárt klubunk, hiszen nem csak két felnőtt csapatunk tudott nyerni, hanem az összes nagypályás fiú utánpótlás együttesünk is a három pontnak örülhetett. Rengeteg szülő és sportolónk látogatott ki a hazai rendezésű mérkőzésekre és a srácok meg is hálálták ezt.

 

NŐI NB II. NYUGATI CSOPORT, 29. FORDULÓ:

BVSC-Zugló - Szentlőrinc-DPASE 1-0 (1-0)

Szentlőrinc-DPASE: Gulyás – Spiel, Rácz, Rituper, Ferencz (László, 85.), Virág (Hévizi, 68.), Szabó, Bocz, Domján, Bircsák, Palka. Edző: Vígh György

  

LEÁNY REGIONÁLIS U-16 HNP KÖZÉP-NYUGATI CSOPORT, 17. FORDULÓ:

PMFC - Szentlőrinc-Sellye 12-0 (9-0)

Szentlőrinc-Sellye: Csonka – Dóra, Sáfrán J, Horváth, Kecze, Kapuvári, Durovics, Szabó, Kalányos. Edző: Balogh János

  

MLSZ REGIONÁLIS U-19 DÉL-NYUGAT, 27. FORDULÓ:

Dombóvári FE – Szentlőrinc SE 1-3 (1-2)

Szentlőrinc SE: Tarró – Baumhakl, Nyaka, Varga (Fésűs, 77.), Molnár, Slavonics, Kovácsevics (Rózsa, 83.), Tóth M., Katona (Csonka, 30.), Szekeres, Pataki. Edző: Horváth Elemér

Gólszerző: Varga (20.), Kovácsevics (34.), Molnár (77.)

Sárga lap: Pataki (88.)

 

MLSZ REGIONÁLIS U-19 DÉL-NYUGAT, 28. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Mohácsi TE 1888 5-1 (1-0)

Szentlőrinc SE: Tarró – Baumhakl, Nyaka, Varga K., Molnár, Slavonics (Balázs, 69.), Tóth D., Pataki (Cserneczky, 76.), Szekeres (Havas, 76.), Rózsa (Vass, 46.), Kovácsevics (Major, 53.). Edző: Horváth Elemér

Gólszerző: Molnár (73., 79.), Kovácsevics (1.), Varga K. (61.), Slavonics (67.)

Sárga lap: Varga K. (77.)

 

MLSZ REGIONÁLIS U-17 DÉL-NYUGAT, 24. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – PVSK 3-2 (2-1)

Szentlőrinc SE: Havas – Nagy, Takács, Gulyás, Miklós (Wuts, 63.), Tóth M., Major, Csonka, Varga B. (Balázs, 75.), Gettó, Cserneczky (Egri, 51.). Edző: Egri Krisztián

Gólszerző: Major (15., 86. – a másodikat büntetőből), Varga B. (24.)

Sárga lap: Cserneczky (31.), Tóth M. (39.), Csonka (45.), Nagy (71.), Gettó (74.), Gulyás (90.)

Egri Krisztián: - A bajnokság egyik legfiatalabb csapataként, a második helyezett ellen küzdelmes mérkőzésen nagy győzelmet arattunk! Az alázat és tisztelet a futball és a csapattársak iránt győzelmet jelentett csapatomnak! Büszke vagyok a játékosaimra! Jó érzés, hogy egyesületünknél a különböző korosztályok játékosai és szüleik egymás csapatait is bíztatják, szorítanak a sikerért!

  

MLSZ REGIONÁLIS ALAP U-15 DÉL-NYUGATI CSOPORT, 25. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Dunaújváros PASE 1-0 (1-0)

Szentlőrinc SE: Nagy O. – Varga, Halápi, Baráth (Liber, 79.), Egri, Porkert, Serdán, Jung, Simonics, Hatta (Botos, 71.), Kolonits. Edző: Szolga Gorán

Gólszerző: Egri (20.)

Szolga Gorán: - Kapott gól nélkül sikerült lehozni a csoport rangadóját! A bajnokság egyik kiemelkedő csapata a Dunaújváros, de hazai pályán ismét mi voltunk jobbak, úgy gondolom megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.  Van még vissza két meccs a szezonból, próbáljuk kihozni magunkból a maximumot, meglátjuk mire lesz elég. Sok sikert szeretnék kívánni a Dunaújvárosnak és óriási gratuláció mára a játékosaimnak! Ha megmarad ez a mentalitás a maradék két találkozóra, nagyon boldogok leszünk az amúgy is gyönyörű szezonunk végén!

 

MLSZ REGIONÁLIS U-14 DÉL-NYUGATI CSOPORT, 25. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Kaposvölgye LUE 2-1 (0-1)

Szentlőrinc SE: Nagy - Nemes, Kuti (Mudik 70.), Jung, Kolcsár (Szabó 41.) - Császár, Egréder, Darázsi (Ninkó 65.) - Katona (Liber 41.), Serdán (Szeberényi 41.), Vári (Végh 65.). Edző: Batári Tamás

Gólszerző: Liber (47.), Nemes (80.)

Batári Tamás: - Extrém időjárási körülmények között, délben játszottuk le utolsó hazai bajnoki mérkőzésünket. A játékunk sajnos nem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Az ellenfél hosszú játékát még csak-csak lereagáltuk, de kevesebbet tartottuk a talajon a labdát, és a kombinatív előre játékunkba is sok pontatlanság csúszott. Egy kommunikációs hibát követően a vendégek egyetlen lehetőségéből megszerezte a vezetést, melyet a helyzeteink elpuskázása végett a szünetig meg is őrzött. A félidőben több cserét is eszközöltünk, melyeknek köszönhetően egyre nagyobb fölénybe kerültünk a második játékrészre. Egy szép akció után sikerült is egalizálni az állást! Továbbra is domináltunk, de a nagy meleg egyre jobban kezdte rányomni a bélyegét a játékosok teljesítményére. A végén viszont elnyertük méltó jutalmunkat, hisz egy szabadrúgás után az utolsó labdaérintéssel sikerült a mérkőzést megnyerni! Óriási öröm szakadt ki a gyerekekből! Teljesen megérdemelt volt a siker, hisz mindvégig hittek önmagukban és egymásban! Minden hiba ellenére igazi csapatként funkcionáltak! Gratulálok nekik!

  

MLSZ REGIONÁLIS U13 DÉL-NYUGAT, 20. FORDULÓ:

Szekszárdi UFC – Szentlőrinc SE 0-7

Szentlőrinc SE: Katona – Basa, Németh, Erdei, Ninkó, Szabó, Vári, Egri, Jakab (csereként beállt: Végh, Flaska, Krammer, Csépán, Mudik). Edző: Nagy Ronald

Gólszerző: (a teljes jegyzőkönyv még nem került feltöltésre)

Nagy Ronald: - A mérkőzésen végig dominálva megérdemelt győzelmet arattunk, ami akár nagyobb arányú is lehetett volna, ha jobban kihasználjuk a helyzeteinket. Gratulálok a csapatomnak!

 

BOZSIK TORNA U11 (SZENTLŐRINC):

A tornán résztvevő keret: Kácsor, Hatos, Kesztyüs, Mihály, Ungváry, Soós, Sárközi, Gál, Lisák, Kanalas, Fábián.

Nagy Ronald: - A mai tornán egy mérkőzésünket leszámítva végig tudtak dominálni a gyerekek. Sajnáltuk, hogy az az egy találkozó nem úgy sikerült, ahogyan azt elterveztük.  Gratulálok a srácoknak, hétről-hétre javul a játékunk!

 

REGIÓS BOZSIK TORNA U11 (MOHÁCS):

A tornán résztvevő keret: Almás, Krécsó, Kismarci, Smudla, Szép, Gyöngyös, Hajdú, Bali, Grim, Magyar.

Nagy Ronald: - Az első két szoros mérkőzésünkön sajnos kiegyenlített játékban maradtunk alul. Ezután a gyerekek lelkesedése visszább esett és ez kihatással volt a játékukra is. Remélem jövőhéten javítunk.