Utánpótlás összefoglaló (2023/22.)

Fotó: Kovácsevics Dusán/Szentlőrinc SE

Három korosztályunk is a Kozármisleny ellen meccset az elmúlt fordulóban, amiből két lőrinci győzelem és egy mislenyi siker született. U19-es csapatunk remek formában van, hiszen sorozatban a kilencedik meccsét tudta megnyerni.

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ:

PVSK – Szentlőrinc SE 1-3 (1-1)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Nagy Sz. (Horváth, 67.), Takács, Rózsa (Molnár, 28.), Cserneczky, Major, Gergics (Nagy G., 82.), Kárpáti, Simonics, Varga B., Szabó. Utánpótlás edző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Gergics (1.), Simonics (75.), Major (89.)

Szolga Gorán: - Rendkívül jó iramú meccset tudtunk játszani a nagyon jó erőkből álló PVSK csapata ellen, megyei rangadó volt a javából. Magas intenzitás, helyzetek és rengeteg párharc jellemezte a találkozót. Sikerült a mérkőzés 30. másodpercében gólt szereznünk, ezáltal a hazaiak mindent megtettek az egyenlítés érdekében, mi pedig a kontráinknál rendre rossz döntéseket hoztunk, ami megbosszulta magát, hiszen a félidő vége előtt egyenlíteni tudtak a pécsiek! A második találatunk előtt már érezhető volt a dominanciánk, a vezető gól után a PVSK mindent megtett, hogy ismét kiegyenlítse az állást, itt viszont már jobban használtuk ki a labdaszerzés utáni átmeneteket és egy harmadik góllal le tudtuk zárni a találkozót! Gratulálok a fiúknak, nagyszerű teljesítményt nyújtottak!

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 4-2 (1-2)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Nagy Sz. (Porkert, 58.), Takács, Molnár (Bencze, 78.), Cserneczky, Major, Gergics (Kolonits, 78.), Kárpáti (Rózsa, 58.), Simonics (Gettó, 87.), Varga B. (Nagy G., 87.), Szabó (Horváth, 58.). Utánpótlás edző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Cserneczky (15. – büntetőből), Simonics (68.), Kolonits (85.), Bencze (90.)

Szolga Gorán: - Talán az őszi szezonunk legintenzívebb mérkőzésén vagyunk túl! Az első perctől kezdve egymásnak ugrott a két csapat, amiből a Kozármisleny jött ki jobban az első játékrészben, hiszen 2-1 vezetéssel tudtak szünetre vonulni. Ebben az időszakban nem találtuk a saját játékunk ritmusát, próbálkoztak a fiúk, de valahogy nem sikerültek a jó megoldások. A második félidőben azonban rákapcsoltunk, talán még jobban felpörgetett minket, hogy az 55. percben büntetőt hibáztunk. Ami utána történt, az számomra is teljesen elképesztő volt, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, hittek magukban és egymásban a srácok, aminek meg lett az eredménye, hiszen három gólt tudtunk szerezni és 4-2-re diadalmaskodni! Szuper lenne, ha a fiúk minden hétvégén ilyen mérkőzést tudnának játszani! Óriási gratuláció a csapatnak, a Kozármislenynek pedig további sok sikert kívánunk! Nagyon kemény, párharcokkal tűzdelt, de sportszerű mérkőzés volt!

MLSZ REGIONÁLIS U17 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Kaposvölgye LUE 0-1 (0-0)
Szentlőrinc SE:
Nagy O. (Oláh, 74.) – Kolcsár (Egréder, 43.), Németh (Szabó, 58.), Molnár, Porkert, Serdán, Csabai, Szeberényi, Simonics, Kolonits, Szokol. Utánpótlás edző: Leipold Péter

Leipold Péter: - Nagyon döntetlen közeli mérkőzés volt. Egyik és másik oldalon is adódtak kisebb-nagyobb lehetőségek, végül egy szép átlövés döntötte el a meccset. Érzésem szerint egy dolog hiányzott a győzelemhez: megbízni a saját csapattársban, hogy ő is képes jó döntést hozni!

MLSZ REGIONÁLIS U16 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ:

Mohácsi TE 1888 – Szentlőrinc SE 7-1 (4-0)

Szentlőrinc SE: Busi – Kolcsár, Németh, Balogh, Szokol, Csabai, Szeberényi, Mudik, Koródi (Faulháber, 46.), Szabó, Egréder. Utánpótlás edző: Leipold Péter

Gólszerzők: Szokol (52.)

Leipold Péter: - Tisztességgel helytálltunk a mai napon, szép gólt szereztünk. Sok nekem tetsző dolgot mutatott a játékunk, de persze voltak hibák is. Sokat fejlődött a csapat az első forduló óta, de még van mit csiszolni.

LEÁNY REGIONÁLIS U-14 HNP DÉL-NYUGATI CSOPORT 8. FORDULÓ:

UTE – Szentlőrinc SE 10-0 (5-0)

Szentlőrinc SE: Kalmár – Mester, Mező, Szigeti, Máj, Gyurkovics, Bíró, Földesi, Molnár. Utánpótlás edző: Balogh János

MLSZ REGIONÁLIS U13 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 3-1 (2-1)

Szentlőrinc SE: Almás (Kácsor, 41.) – Szommer, Kismarci (Kesztyüs, 41.), Smudla, Gőbel, Sári, Szép (Vidákovics, 41.), Bali (Hatos, 41.), Krécsó. Utánpótlás edző: Gálffy Péter

Gólszerzők: Süli (10. – öngól), Sári (30.), Szommer (67.)

Gálffy Péter: - Hatalmas küzdöttek a srácok és ennek meg is lett az eredménye! Le a kalappal mindenki előtt, így kell szépen zárni a félévet!

MLSZ REGIONÁLIS U12 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 1-2 (0-1)

Szentlőrinc SE: Éder (Magyar, 41.) – Schaub (Soós, 41.), Poszovácz (Grim, 41.), Ungváry (Busi, 41.), Mihály, Péter, Dombos (Dénes, 41.), Szántó (Bedő, 41.), Szép. Utánpótlás edző: Tóth Dávid

Gólszerzők: Szép (73.)

Tóth Dávid: - Az eddigi eredmények alapján ki-ki meccsre számítottunk a Kozármisleny ellen, bár megkavarta a dolgokat, hogy nem egy napon játszottunk az U13-val, így ellenfelünk kerete nagyban változott. Nem kezdtünk rosszul, az első negyedben volt két-három helyzetünk, ezekből sajnos nem tudtunk betalálni. A második és a harmadik negyed az ellenfélé volt, nem mentünk bele a párharcokba és folyton úton voltunk. Az utolsó negyedben sikerült szépítenünk, mentünk az egyenlítésért, de végül nem sikerült pontot mentenünk. Annak nagyon örülök, hogy ekkora kerettel tudtunk kiállni, és összességében elégedett vagyok az őszi teljesítményünkkel, de maradt azért a csapatban tartalék, amelyeket mozgósítanunk kell tavasszal.

REGIONÁLIS BOZSIK TORNA U11 (MOHÁCS):

Tornán résztvevő keret: Busi Marcell, Gálffy Balázs, Hatos Boldizsár, Horváth Zétény, Katona Levente, Magyar Jázmin, Poszovácz Zoltán, Schaub Bendegúz, Tóth Zoltán, Szántó Ádám, Vass Medox. Utánpótlás edző: Kurucsai Kornél

Kurucsai Kornél: - Hétvégén ismét elég zord körülmények közt fociztak a gyerekek, ettől függetlenül hajtottak, jó kis meccseket játszottak. Az első találkozón ismét nagyon keveset mutattunk abból, amit tudunk, de ezen kívül sok pozitívum volt a tornán!

BOZSIK PROGRAM U8-U9 (SZENTLŐRINC):

Tornán résztvevő keret: Bakó Áron, Bedő Lázár, Bokrovics Bence, Böcskei Péter, Farkas Zsombor, Fodor Huba, Grim Zétény, Hevesi Botond, Miliczki Gergő, Szabó Milán, Szegedi Rikárdó, Tóth Patrik. Utánpótlás edző: Varga Armand

Varga Armand: - A hideg idő ellenére a srácok nagyon ügyesek voltak, élvezték a focit! Sikerült nagyon szép gólokat szerezniük, bátran a kapustól elkérve a labdát, a társakat megjátszva építették a támadásokat. Méltó lezárása volt az idei utolsó műfüves Bozsik fesztiválnak! Folytatjuk teremben, gratulálok a srácoknak! Hajrá Lőrinc!

BOZSIK PROGRAM U7 (SZENTLŐRINC):

Tornán résztvevő keret: Gál Huba, Bencsik Bence, Borissza Milán, Kis Gergő, Bokrovics Mia, Jancsi Marcell, Szilágyi Miron, Szántó Bálint. Utánpótlás edző: Világos Dávid

Világos Dávid: - Betegségektől megfogyva vágtunk neki az idei utolsó Bozsik fordulónak és egy rossz szavam sem lehet. Az újonnan becsatlakozók hozzátették a magukét. Az ismételten új összeállítások pedig nem hozták zavarba a régieket. Lelkesen és türelmetlenül várjuk a tavaszi folytatást.