Utánpótlás összefoglaló (2023/23.)

Fotó: Kovácsevics Dusán/Szentlőrinc SE

Az előző szombaton és vasárnap lezajlottak a 2023-as esztendő utolsó Bozsik eseményei U11-es korosztályunk számára is, a bajnoki rendszerben küzdő csapataink pedig nem a legjobb hetet zárták az idei szezonban.

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 4-2 (1-2)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Nagy Sz. (Porkert, 58.), Takács, Molnár (Bencze, 78.), Cserneczky, Major, Gergics (Kolonits, 78.), Kárpáti (Rózsa, 58.), Simonics (Gettó, 87.), Varga B. (Nagy G., 87.), Szabó (Horváth, 58.). Utánpótlás edző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Cserneczky (15. – büntetőből), Simonics (68.), Kolonits (85.), Bencze (90.)

Szolga Gorán: - Talán az őszi szezonunk legintenzívebb mérkőzésén vagyunk túl! Az első perctől kezdve egymásnak ugrott a két csapat, amiből a Kozármisleny jött ki jobban az első játékrészben, hiszen 2-1 vezetéssel tudtak szünetre vonulni. Ebben az időszakban nem találtuk a saját játékunk ritmusát, próbálkoztak a fiúk, de valahogy nem sikerültek a jó megoldások. A második félidőben azonban rákapcsoltunk, talán még jobban felpörgetett minket, hogy az 55. percben büntetőt hibáztunk. Ami utána történt, az számomra is teljesen elképesztő volt, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, hittek magukban és egymásban a srácok, aminek meg lett az eredménye, hiszen három gólt tudtunk szerezni és 4-2-re diadalmaskodni! Szuper lenne, ha a fiúk minden hétvégén ilyen mérkőzést tudnának játszani! Óriási gratuláció a csapatnak, a Kozármislenynek pedig további sok sikert kívánunk! Nagyon kemény, párharcokkal tűzdelt, de sportszerű mérkőzés volt!

MLSZ REGIONÁLIS U17 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ:

PTE-PEAC – Szentlőrinc SE 6-0 (4-0)

Szentlőrinc SE: Nagy O. (Oláh, 66.) – Kolcsár, Németh (Darázsi, 46.), Pettermann, Porkert, Serdán (Nagy M., 66.), Katona (Szabó, 46.), Csabai, Simonics, Kolonits, Szokol. Utánpótlás edző: Zámbó József

Zámbó József: - Szombaton meglátogattuk az egyetemet, ahol újabb hat kreditet írtak az

indexünkbe, ennek ellenére nagyon kíváncsian várom hogyan alakul a

vizsgaidőszak vége?!

MLSZ REGIONÁLIS U16 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – PTE-PEAC 0-2 (0-1)

Szentlőrinc SE: Nagy M. – Kolcsár, Németh, Faulháber, Szokol, Csabai, Darázsi (Katona, 46.), Szeberényi, Mudik (Ninkó, 63.), Szilvási, Szabó. Utánpótlás edző: Leipold Péter

Leipold Péter: - Nagyon sajnálom a korai kapott gólt, mert teljesen kiegyensúlyozott volt előtte és utáni is a mérkőzés. Sajnos nem tudtunk veszélyesek lenni az ellenfél kapujára, de játékban többször föléjük nőttünk. Egyre jobb játékot mutatunk, már csak a egy kicsi hiányzik és mérkőzést fogunk nyerni.

LEÁNY REGIONÁLIS U-14 HNP DÉL-NYUGATI CSOPORT 9. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Szekszárdi UFC 2-13 (1-4)

Szentlőrinc SE: Kalmár – Mester, Mező, Szigeti, Fuksz, Máj, Bíró, Földesi, Molnár. Utánpótlás edző:  Balogh János

MLSZ REGIONÁLIS U12 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – HR-Rent Kozármisleny 1-2 (0-1)

Szentlőrinc SE: Éder (Magyar, 41.) – Schaub (Soós, 41.), Poszovácz (Grim, 41.), Ungváry (Busi, 41.), Mihály, Péter, Dombos (Dénes, 41.), Szántó (Bedő, 41.), Szép. Utánpótlás edző: Tóth Dávid

Gólszerzők: Szép (73.)

Tóth Dávid: - Az eddigi eredmények alapján ki-ki meccsre számítottunk a Kozármisleny ellen, bár megkavarta a dolgokat, hogy nem egy napon játszottunk az U13-val, így ellenfelünk kerete nagyban változott. Nem kezdtünk rosszul, az első negyedben volt két-három helyzetünk, ezekből sajnos nem tudtunk betalálni. A második és a harmadik negyed az ellenfélé volt, nem mentünk bele a párharcokba és folyton úton voltunk. Az utolsó negyedben sikerült szépítenünk, mentünk az egyenlítésért, de végül nem sikerült pontot mentenünk. Annak nagyon örülök, hogy ekkora kerettel tudtunk kiállni, és összességében elégedett vagyok az őszi teljesítményünkkel, de maradt azért a csapatban tartalék, amelyeket mozgósítanunk kell tavasszal.

BOZSIK PROGRAM U11 (SZENTLŐRINC):

Tornán résztvevő keret: Bedő Barnabás, Bogdán Dániel, Borbás Márk, Dénes Maximilián, Dombos Zsadán, Gajdos Marcell, Gajdos Zsombor, Gyurka Áron, Hatos Boldizsár, Horváth Zétény, Magyar Jázmin, Schaub Bendegúz, Spiel Gréta, Spiel Rebeka, Szalai Ádám, Szilágyi Deján, Szilvási Anna, Tóth Zoltán, Vass Medox. Utánpótlás edző: Kurucsai Kornél

Kurucsai Kornél: - Vasárnap került megrendezésre az idei utolsó hazai Bozsik esemény, ahová ezúttal minden gyerkőc hivatalos volt, így két csapattal indultunk. A hideg ellenére csipkedték magukat a srácok, ügyesen játszottak, dicséret illeti őket. Összességében jó kis félévet zárt le ez a torna. Miután szombaton volt a régiós tornák közül is az idei utolsó, volt, aki kettő, de olyan is, aki három tornán vett részt két nap alatt, nekik külön köszönet a hozzáállásukért!

REGIONÁLIS BOZSIK TORNA U11 (KOZÁRMISLENY):

Tornán résztvevő keret: Katona Levente, Horváth Zétény, Magyar Jázmin, Tóth Zoltán, Dombos Zsadán, Szilágyi Deján, Szilvási Anna, Dénes Maximilián, Busi Marcell, Hatos Boldizsár, Schaub Bendegúz. Utánpótlás edző: Kurucsai Kornél

Kurucsai Kornél: - Az idei utolsó, kozármislenyi Regionális Bozsik Tornán ismét nagyon ügyesek voltak a gyerekek. Sokat küzdöttek, hajtottak, négy nagyon jó mérkőzést játszottak. Úgy gondolom, hogy egy remek félévet zártunk, továbbá örömteli azt látni, hogy a srácok amennyi időt csak tudnak, azt a labdarúgással töltik el!