Utánpótlás összefoglaló (2024/2.)

Fotó: Szentlőrinc SE

Az előző hét sűrű volt utánpótlás együtteseinknek. U11-es korosztályunk remekül szerepelt a nagykanizsai teremtornán, ahol bronzéremmel és egy gólkirályi címmel gazdagodtak. U19-es csapatunk tegnap Kozármislenyben is diadalmaskodott.

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT FELSŐHÁZ, 2. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Holler UNFC 2-0 (2-0)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Nagy Sz., Sebestyén, Takács, Rózsa, Gergics, Major, Kárpáti, Varga B., Bencze, Nagy G. (Katona, 46.). Utánpótlás edző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Gergics (41., 45.)

Szolga Gorán: - Nagyon gyenge színvonalú mérkőzésen szereztük meg a három pontot. Ha a kilátogató nézők közül valaki most ismerkedne ezzel a sportággal, biztos nem ez a mérkőzés alapján szeretne bele. Ennek ellenére gratuláltam a srácoknak, hiszen a jelenlegi helyzetünkben minden győzelemnek óriási értéke van!

MLSZ REGIONÁLIS U19 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT FELSŐHÁZ, 3. FORDULÓ:

HR-Rent Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0-2 (0-1)

Szentlőrinc SE: Varga S. – Nagy Sz., Sebestyén, Takács, Erdész, Molnár (Rózsa, 71.), Gergics (Kolonits, 81.), Major (Szabó, 81.), Porkert (Bencze, 56.), Kárpáti (Nagy G., 81.), Simonics (Katona, 81.). Utánpótlás edző: Szolga Gorán

Gólszerzők: Major (6.), Gergics (61.)

Szolga Gorán: - Ezt a csapatot szeretném látni minden héten! Taktikailag nagyon fegyelmezetten, rengeteg párharcot nyerve és helyenként kimondottan jól futballozva tudtunk eredményesek lenni. A sok hiányzónk ellenére nagyon erős csapategységet láttam az egész mérkőzés alatt! Gratulálok a fiúknak, nagyszerű győzelmet arattak! A sérült játékosainknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok, remélem, hogy lassan újra optimális létszámban leszünk! Sok sikert a Kozármisleny csapatának!

(U19-es együttesünk tegnap délután baranyai derbin győzött Kozármislenyben)

MLSZ REGIONÁLIS U17 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT, 17. FORDULÓ:

LUA Baja – Szentlőrinc SE 3-1 (0-1)

Szentlőrinc SE: Nagy – Kiss, Molnár, Pettermann, Porkert, Kolonits, Nyári, Darázsi, Simonics, Egréder, Csabai (Faulháber, 46.). Utánpótlás edző: Gálffy Péter

Gólszerzők: Porkert (24.)

Gálffy Péter: - Jól kezdtük a Baja elleni mérkőzést! A félidőben egy góllal vezettünk, de sajnos elfogytunk, az ellenfél egy lepattanó után egalizált. Utána két olyan gólt kaptunk, amik védhetetlenek voltak és még mindig tapsolnak a nézők. Köszönet azoknak a fiúknak, akik eljöttek és fontos számukra ez a közösség!

MLSZ REGIONÁLIS U16 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT, 15. FORDULÓ:

Szentlőrinc SE – Szekszárdi UFC 0-7 (0-2)

Szentlőrinc SE: Katona – Balogh, Jakab, Kiss, Faulháber, Fehér, Katona, Csabai, Ninkó, Mudik, Egréder. Utánpótlás edző: Leipold Péter

Leipold Péter: - Nehezen állt össze a csapat erre mérkőzésre. Sajnos betegségek és sérülések miatt elfogyott a 2008-as es a 2009-es korosztály is. Az első félidőben még tartottuk magunkat, de a második félidőben már szinte semmilyen ellenállást nem tudtunk tanúsítani. Szerencsére a rájátszásban mindenki tiszta lappal indul, így mi is meg tudjuk mutatni, hogy van bennünk spiritusz.

MLSZ REGIONÁLIS U15 ALAP DÉLNYUGATI CSOPORT, 17. FORDULÓ:

PVSK – Szentlőrinc SE 7-1 (5-1)

Szentlőrinc SE: Katona – Jakab, Gellér, Erdei, Balogh, Vári (Bali, 41.), Végh (Basa, 63.), Ninkó, Krammer (Sári, 27.), Mudik, Csabai. Utánpótlás edző: Batári Tamás

Gólszerzők: Vári (2.)

Batári Tamás: - Nem lehet mindent a korkülönbséggel magyarázni! Nem sikerült megismételni a múlt heti bravúrt. Sajnos nem tudtuk megnehezíteni a listavezető csapat dolgát. Hamar előnybe kerültünk, de gyorsan jött a válasz, és a 15. percben egy büntetőből szerzett góllal már vezettek is a vendéglátók. Utána már nem igazán volt kérdés, hogy melyik együttes nyeri a mérkőzést. Semmilyen tekintetben nem tudtunk versenyképesek lenni. Köszönöm az alsóbb korosztályos edző kollégák segítségét, így volt cserelehetőségünk a mérkőzésen!

FC NAGYKANIZSA TEREMTORNA U11 (NAGYKANIZSA):

Tornán résztvevő keret: Katona Levente, Dénes Maximilián, Gálffy Balázs, Hatos Boldizsár, Horváth Zétény, Magyar Jázmin, Szilvási Anna, Tóth Zoltán, Vass Medox. Utánpótlás edző: Kurucsai Kornél

Kurucsai Kornél: - Hétvégén nagyszerű tornán vettünk részt a gyerekekkel, melyen végre saját korosztályban a nyolc csapat közül a 3. helyet sikerült megszerezni! Nagyon elégedett vagyok a teljesítményekkel, ügyesen alkalmaztuk az edzéseken gyakoroltakat. Rengeteg szép helyzetet sikerült kialakítanunk, jó volt látni, hogy minden egyes meccsen kezdeményezően léptünk fel. Sokszor sikerült eredményesen letámadnunk, illetve labdakihozatalnál sem jöttünk zavarba. Egy picit még jobban kell koncentrálni védekezésben és az ellenfél kapuja előtt is, de nagyon tetszett a hozzáállás, este biztosan nem kellett altatni senkit! Összességében dicséret illet mindenkit, odatették magukat, megérdemelték, hogy ne üres kézzel jöjjenek haza! Külön öröm, hogy fiatal játékosunk, Dénes Maximilián lett a gólkirály! Köszönjük szépen a meghívást az idei tornára is a Nagykanizsának!

(Bronzéremmel a nyakukban térhettek haza U11-es játékosaink Nagykanizsáról)

REGINOÁLIS BOZSIK TORNA U11 (SZEKSZÁRD):

Tornán résztvevő keret: Gyurka Áron, Busi Marcell, Szilágyi Dejan, Szántó Ádám, Bedő Zalán, Schaub Bendegúz, Bogdán Dániel, Dombos Zsadán, Spiel Gréta, Spiel Rebeka, Poszovácz Zoltán. Utánpótlás edző:Tóth Dávid

Tóth Dávid: - Több fiatalabb játékossal utaztunk Szekszárdra. Pozitívum, hogy minden mérkőzésünk szoros volt, egy kicsit több bátorsággal jobb teljesítményt is nyújthattunk volna, de összességében volt haszna ennek a pár órának. Tanulság, hogy önmagában a tehetség nem elég, önbizalom és bátorság is kell ahhoz, hogy a gyerekek kihozzák magukból a legtöbbet!

BARANYA VÁRMEGYEI FUTSAL U9 (KOZÁRMISLENY):

Tornán résztvevő keret: Bokrovics Bence, Hevesi Botond, Grim Zétény, Bakó Áron, Miliczki Gergő, Szabó Milán, Böcskei Péter, Szegedi Rikárdó. Utánpótlás edző: Varga Armand

Eredmények: PMFC – Szentlőrinc SE 7-1, Szentlőrinc SE – Kozármisleny FC 0-9, PEAC – Szentlőrinc SE 5-0, Szentlőrinc SE – Mohácsi TE 1888 0-1

Varga Armand: - A negyedik futsal forduló sajnos nem sikerült a legfényesebben. A srácok az első két mérkőzésen igencsak álmosan fociztak. Harmadik mérkőzésen már kezdtek felébredni, arra kértem őket, hogy eredménytől függetlenül próbáljanak passzolni, kapustól elkérni a labdákat, melyet kisebb-nagyobb sikerrel megvalósítottak. Utolsó mérkőzésünkön szervezetten védekeztek, mindenki kivette a részét a feladatból.